دوره آمادگی آزمون تیزهوشان

از پایه چهارم تا ششم با یک تیم قدرتمند آموزشی پشتیبان فرزند شما در این راه هستیم

تیزهوشان قزوین

قبولی در تیزهوشان یک فرآیند است

سال ها است که بسیاری از والدین در تلاش هستند تا فرزندانشان در مدارس استعداد های درخشان تحصیل کنند،این مدارس هر سال با برگزاری آزمون ورودی در پایه ششم و نهم دانش آموز جذب می کنند.

آموزشگاه اندیشه ورزان با یک تیم قدرتمند به طور تخصصی دوره های آمادگی آزمون تیزهوشان را هم برای دختران و هم برای پسران برگزار می کند

کلاس های تیزهوشان از پایه چهارم تا ششم

چرا در اندیشه ورزان کلاس های تیزهوشان از پایه چهارم شروع می شود؟

دانش آموزانی که از پایه چهارم با هفته ای یک جلسه با روند سوالات و منطق حاکم بر این آزمون آشنا می شوند در سال ششم بسیار راحت تر و با دید و مهارت وسیع تری می توانند در این آزمون شرکت کنند.

هم چنین تمرین در سطح بالاتر که در این دوره ها اتفاق می افتد باعث می شود تا در کلاس مدرسه نسبت به سایر هم کلاسی ها با کیفیت فوق العاده ای به سوالات پاسخ دهند و تمام این موارد موجب اعتماد به نفس و شکوفایی آن ها می شود.

دوره ترکیبی تیزهوشان به چه معناست؟

در عموم کلاس های تیزهوشان یک معلم به تدریس موضوعات آزمون می پردازد و بررسی سطح یادگیری و پیگیری امورات آموزشی دانش آموزان به درستی صورت نمی گیرید.

کلاس های تیزهوشان اندیشه ورزان در پایه ششم دو جلسه(پایه چهارم و پنجم یک جلسه کافی است)در هفته تشکیل می شود جلسه اول استاد امینی مدرس خوش نام و با سابقه این حوزه به تدریس مباحث می پردازد و در جلسه دوم همکاران اندیشه ورزان به آموزش مباحث دیگر و حل تمرین و رفع اشکال می پردازند.

مدیریت اموزشی این تیم با سرکارخانم اصلانی مدیریت مجموعه آموزشی اندیشه ورزان است که چندین سال از طراحان سوالات تیزهوشان نیز بوده است.

سطح آموزشی دانش آموزان هر هفته بررسی می شود و روند آموزشی آن ها توسط یک تیم جداگانه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دوره ترکیبی به این معناست که یک تیم متشکل از افراد متخصص در تمامی ابعاد مورد نیاز برای شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان به فرزند شما کمک می کنند.
خدمات مشاوره،برنامه ریزی آموزشی،بازبینی تمرین ها و رفع اشکال

بهترین منابع آموزشی و متد ها در ایران تحت نظارت ماست

هر کتابی که در حوزه تیزهوشان و انواع هوش ها چاپ می شود بلافاصله در اندیشه ورزان موجود است و توسط مدرسین ما بررسی می شود.

ما جدید ترین متد های آموزشی و عموم اساتید مطرح کشوری را رصد می کنیم و با آن ها در تعامل هستیم

 

تاریخ شروع کلاس ها و سایر اطلاعات در خصوص دوره تیزهوشان

کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان از تیر ماه 1403 آغاز می شود،همه پایه ها از چهارم تا ششم در تابستان یک جلسه در هفته و از مهر ماه فقط پایه ششم دو جلسه در هفته کلاس دارند.

مکان برگزاری کلاس ها در آموزشگاه اندیشه ورزان به آدرس قزوین ملاصدرا خیابان رجا اندیشه یکم مرکز آموزشی اندیشه ورزان می باشد.

چگونه ثبت نام کنم؟

با پر کردن فرم زیر کارشناس های ما با شما تماس میگیرند و بعد از مشاوره و پاسخ به پرسش های شما در صورت تمایل ثبت نام فرزند شما را قطعی می کنند.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام و نام خانوادگی دانش آموز
دوره انتخابی
الزامی نیست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *