چالش جهانی ببراس(علوم رایانه)

فرزند شما می تواند در این رقابت با دانش آموزانی از 87 کشور جهان شرکت کند.

شرکت در یک رقابت جهانی از قزوین

ببراس یک چالش (آزمون)دو مرحله ای با موضوع تفکر رایانه ای است که بیش از 87 کشور جهان هر سال در آن شرکت می کنند.آموزشگاه اندیشه ورزان به عنوان نماینده قزوین کارگزاری ایران این مجمع آماده جذب دانش آموزان مستعد در این حوزه می باشد.

دانش آموزانی که از مقطع ابتدایی آماده پاسخ گویی به سوالات ببراس هستند از شانس های جدی المپیادی در سال های آتی خواهند بود.معماهای ببراس پیوند بسیار دقیقی با علوم رایانه ای دارد که شامل منطق های حاکم بر برنامه نویسی و … می باشد

تفکر رایانه ای دقیقا به چه معناست؟

اکثر افرادی که ما به آن ها باهوش می گوییم در ساده کردن کارها یا پیدا کردن زاویه ای از موضوع که ما ندیده بودیم تبحر دارند.آن های میتوانند سیستم هایی طراحی کنند که کار ها را آسان تر و دقیق تر انجام دهد.شاید قدیم ها پدربزرگ ها در زمین های کشاورزی گاهی از این ابداع ها انجام می دادند سیستمی برای آبیاری که خیلی ساده همه درخت ها آبیاری شوند یا روشی برای شخم زدن بهتر یا مادر ها راه حلی برای دسته بندی لباس ها پیدا می کردند که راحت تر آن ها را پیدا کنید.اگر این مثال ها را ده ها برابر دقیق تر و با تکنولوژی امروز هماهنگ کنیم احتمالا به منظور ما از تفکر رایانه ای خواهیم رسید.

معماهای ببراس مثال هایی از این موارد هستند که مهارت حل مسئله،سرعت و دقت،شناخت الگو ها و … را بهبود می بخشند.

نمونه ای معماهای ببراس در مقطع ابتدایی،خودتان را محک بزنید.

برای مثال در سوال زیر با مفهوم کد گذاری 0 و 1 در علوم رایانه ای طرف هستیم

معمای ببراس

یا سوال دیگری از رقابت های سال 2014 را بررسی کنیم

شرکت در کلاس های ببراس چه تاثیری بر فرزندم دارد؟

دانش آموزانی که معماهای ببراس را حل می کنند بسیار سریع تر و با دقت بیشتری نسبت به دانش آموزان دیگر در به خصوص در مسائل مربوط به ریاضیات عمل می کنند.

اگر از دانش اموزان بپرسید کلاس ببراس چگونه است آن ها عموما حس بازی گونه ای به آن دارند.دانش آموزان به چشم یک رقابت هیجان انگیز و سرگرم کننده به ببراس نگاه می کنند اما در واقع در حال حل کردن مسائل پیچیده ریاضیات و رایانه ای هستند

دوره ببراس مقدمه ای بر المپیاد رایانه است،دانش آموزانی که از سنین کم تر در این دوره ها شرکت می کنند شانس دریافت مدال های المپیادی بیشتری دارند و آینده تحصیلی بسیار درخشانی دارند.

شرکت در یک چالش جهانی اعتماد به نفس آن ها را افزایش می دهد و هم زمان با پذیرفته شدن در مراحل آزمون جوایز و گواهی افتخار دریافت می کنند که موجبات موفقیت های اتی را برای آن ها فراهم می کند.

دانش آموزان مدرسه Dulwich Prep London  لندن-انگلستان در چالش جهانی ببراس

Dulwich Prep London

مدرسه برتر انگلستان Shrewsbury School

Shrewsbury School

مدرسه بین المللی  Croydon High School

Croydon High School

کلاس های ببراس چگونه است؟(تعداد جلسات،مکان و زمان برگزاری)

دانش آموزان در هر ترم 10 جلسه در کلاس های ببراس شرکت می کنند این کلاس ها در محل آموزشگاه به آدرس قزوین ملاصدرا خیابان رجا اندیشه یکم مجتمع آموزشی اندیشه ورزان برگزار می گردد(در شیفت بعد از ظهر)هم چنین با توجه به گروه سنی یا چجنسیت دانش اموزان ساعت های تشکیل کلاس متفاوت می باشد.

چگونه ثبت نام کنم؟

با پر کردن فرم زیر کارشناس های ما با شما تماس میگیرند و بعد از مشاوره و پاسخ به پرسش های شما در صورت تمایل ثبت نام فرزند شما را قطعی می کنند

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام و نام خانوادگی دانش آموز
دوره انتخابی
دانش آموز باید کلاس اول ابتدایی را به پایان رسانده باشد.
الزامی نیست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *